• Zamówienia indywidualne

Szycie biżuterii na indywidualne zamówienie to coś, co kocham najbardziej. Możliwość dopasowania moich prac do Waszych oczekiwań daje ogrom satysfakcji. 

Jeśli spodobała Ci się biżuteria Libellule, ale nie znalazłaś wybranego modelu w odpowiednim dla Ciebie kolorze, jeśli chciałabyś pomieszać kilka wzorów lub jeśli marzy Ci się całkowicie spersonalizowany wzór - napisz do mnie!

hello@libellule.pl
Zamówienia przyjmuję również na facebooku i instagramie
Każdy model mogę dopasować pod Twoje indywidualne zamówienie!

Opisz mi jak najdokładniej swoje oczekiwania dotyczące zamawianej biżuterii. Możesz załączyć zdjęcia sukni i innych dodatków.  Im więcej szczegółów podasz, tym łatwiej będzie mi dopasować biżuterię do Ciebie. Odezwę się, aby ustalić szczegóły oraz wycenić zamówienie.

Biżuteria Libellule jest szyta ręcznie przez jedną osobę. Czas potrzebny na realizację indywidualnego zamówienia jest zależny od liczby zamówień jakie mam "w kolejce" i jest uzgadniany indywidualnie z Zamawiającym. 

Po ustaleniu wspólnie szczegółów i wpłacie zadatku, rozpoczynam szycie. Kiedy zamówienie jest gotowe - wysyłam zdjęcia biżuterii do zaakceptowania. Jeśli wszystko jest w porządku, przesyłacie resztę należności za biżuterię a ja wysyłam do Was paczkę :)

Biżuteria szyta na zamówienie nie podlega zwrotowi.